Dunajská Streda » Domy Dobrohošť » Rodinný dom »

Na predaj krásný rodinný dom v Dobrohošťi, centrum

Na predaj krásný rodinný dom v Dobrohošťi, centrum


215 000,00 EUR
1 791,67 EUR/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Dunajská Streda - Dobrohošť
(Rodinný dom - Dobrohošť)

Úžitková plocha: 120 m2

Rozloha pozemku: 2 600 m2

Dátum aktualizácie: 15.8.2019

Identifikačné číslo: 482897

Prefinancovanie: Dobrá Hypotéka.sk

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom na predaj v Dobrohošťi , 30km od Bratislavy Realitná kancelária Zenith Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom v Dobrohošťi. Rodinný dom je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 2600 m2 s celkovou úžitkovou plochou 120 m2. k domu je pristavená nová zastrešená terasa o rozlohe približne 30m2. Jedná sa o obývateľný dom ktorý bol rekomštruovaný v roku 2008.

Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej predsiene, dvoch veľkých izieb, kuchyne + špajza, kúpeľňe a prístavby kde je príprava na dalšiu kúpeľňu a WC a schody na povalu. Podlahové kúrenie v kuchyni, predsieni a kúpeľňi. Vykurovanie v izbách liatinovými kachľami na drevo alebo elektrickými radiátormi. Pozemok ma výmeru 2600m2. Záhrada je pravideľne kosená a udržiavaná. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy veľmi dobre rodiace. Tento dom s pozemkom je čarovný a na prvý pohľad si ho zamilujete. 
Lokalita v okolí domu poskytuje množstvo zelene, príjemné ticho od hlučného mesta a samozrejme letné športy korčulovanie,bicyklovanie , beh... priamo na hrádzi Dunaja s prekrásnym výhľadom. Občianska vybavenosť : materská škôlka priamo oproti domu , základná škola prvý stupeň , autobusová doprava, pošta, coop jednota , krčma. BONUS OD MAJITEĽKY NOVÝ TRAKTOR NA KOSENIE. 
Cena za uvedený dom je 215.000,-/€. Uvedená cena je kompletná v ktorej je zahrnutá odmena pre sprostredkovateľa za kompletný servis vrátane poplatkov pri samotnom prevode nehnuteľnosti. 

Zodpovedný maklér: Petra Kiss, kontakt 0917 980 245, email: kiss@zenith-reality.sk

Text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Zenit-Reality s.r.o. © Copyright

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Zenith Reality s.r.o.

Hviezdna 1277/51B, Malinovo
0903 Kliknite TU!

Maklér:

Petra Kiss
0917 Kliknite TU!